Refundacja peruk Rokoko

Peruka jest nie tylko wysokiej jakości produktem branży perukarskiej, lecz także potrafi pełnić niemalże rolę terapeutyczną. Jest to szczególnie zauważalne u osób, które zmagają się z ciężkimi chorobami, takimi jak nowotwory. Dlatego też peruki są tak bardzo przydatne podczas choroby, a także w okresie rekonwalescencji. Z dumą pragniemy poinformować, że nasze peruki Rokoko podlegają refundacji, ze względu na to, że w świetle obowiązującego prawa, są definiowane jako środki wspomagające leczenie.

W jaki sposób ubiegać się o refundację peruki i kto może wystawić stosowny wniosek?

Wniosek o zwrot kosztów poniesionych na rzecz zakupu peruki może wystawić lekarz, który specjalizuje się z niżej wymienionych dziedzin medycyny:
·  ginekologia onkologiczna
·  dermatologia i wenerologia
·  chirurgia onkologiczna
·  chirurgia ogólna
·  chirurgia dziecięc
·  radioterapia onkologiczna
·  onkologia kliniczna
·  onkologia i hematologia dziecięca
·  hematologia

Warto nadmienić, że taki wniosek może zostać wystawiony tylko w przypadku zdiagnozowanej choroby, a także uwarunkowania genetycznego, które powoduje łysienie, nadmierne przerzedzanie się włosów oraz w wypadku uszkodzenia struktury ogólnej włosa. Co więcej, wniosek może być także wystawiony pacjentom oddziałów onkologicznych, którzy przebyli już zabieg chemioterapii. Rokoko stale rozszerza swoje portfolio, dlatego pragniemy poinformować, że oferujemy także protezy piersi, które także objęte są ustawą o refundacji.

Dlaczego warto starać się o refundację peruk Rokoko?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze peruki były jedyne w swoim rodzaju. W ciągu ponad 20 lat działalności, udało nam się zdobyć rozpoznawalność, ponieważ peruki Rokoko stały się swoistym synonimem doskonałej jakości. Dlatego też warto starać się o refundację peruk Rokoko, gdyż są one produktem z najwyższej półki. Peruki z włosa syntetycznego i naturalnego pozwalają zapomnieć o chorobie i są nieocenione w procesie powrotu do zdrowia i rekonwalescencji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki i protezy piersi, a także skorzystać z systemu MediRaty