Peruki Rokoko, czyli styl, elegancja i najwyższa jakość

Peruki Rokoko, czyli styl, elegancja i najwyższa jakość

Peruki Rokoko są obecnie synonimem doskonałych peruk o najwyższej jakości. Historia naszej firmy sięga 1999 roku, ponieważ to właśnie wtedy na Warszawskiej Pradze otworzyliśmy pierwszy salon fryzjerski. Rokoko łączy w sobie pokoleniową wiedzę z zakresu perukarstwa, dzięki czemu oferowane przez nas peruki wyróżniają się doskonałą jakością godną mistrzów sztuki perukarskiej.

Cztery linie peruk, czyli ogrom wyboru

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasze klientki miały w czym wybierać. Dlatego też nasz sklep oferuje obecnie ponad 5 tysięcy produktów. Jeśli chodzi o peruki to dokładamy wszelkich starań, aby każda peruka była istnym dziełem sztuki perukarskiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwań konsumentów wypuściliśmy 4 linie peruk, których wspólną cechą jest najwyższa, światowa jakość. Linia Queen of Nature to linia peruk naturalnych, które robione są ręcznie z naturalnego włosa słowiańskiego. Dzięki żmudnemu procesowi produkcji, każda sztuka z Queen of Nature wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. Linia Pure Power to peruki naturalne z włosa indyjskiego – ich cechą wyróżniającą jest doskonała jakość i zadowalająca trwałość. Prime Power to peruki pół-syntetyczne, które łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy peruk naturalnych i syntetycznych. Charakteryzują się one ponadprzeciętną trwałością oraz pięknym wyglądem. Czwarta linia naszych peruk, to Prime of Europe, czyli naturalne peruki z naturalnego włosa europejskiego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki i protezy piersi, a także skorzystać z systemu MediRaty