Peruki

Dlaczego warto wybrać peruki naturalne od Rokoko?

Istnieje wiele przyczyn powodujących, że ludzie sięgają po peruki naturalne Często powodem jest ciężka choroba jak nowotwór. Wiele osób decyduje się na nie z powodu słabych i wypadających włosów czy łysienia. Ale peruka może służyć także do celów scenicznych, pozwalając zmienić swój wygląd. Może być także stosowana przez kobiety, które lubią zmienić od czasu do czasu swoją fryzurę, bez konieczności koloryzacji czy obcinania swoich włosów. To dlatego są one tak chętnie noszone przez gwiazdy oraz influencerki. Niezależenie od przyczyn, warto postawić na peruki naturalne damskie firmy Rokoko

Peruki damskie krótkie naturalne

W ofercie znaleźć można naturalne peruki damskie. Są one zupełnie inne niż peruki syntetyczne, jakie można było znaleźć w szafie naszych mam bądź babć. Trudno jest je odróżnić od prawdziwych włosów. W naszym asortymencie każda kobieta znajdzie odpowiednią dla siebie perukę. Są one dostępne w różnych długościach, a także kolorach. Blond, rudy, kasztanowy, a może siwy? Wybór peruk naturalnych damskich jest naprawdę spory. 

Linie peruk naturalnych do wyboru

W naszej ofercie znalazły się 4 linie peruk naturalnych. Warto poznać każdą z nich:

QUEEN OF NATURE to peruki naturalne wykonane z włosia słowiańskiego. Co ciekawe, istnieje możliwość ich modyfikacji np. poprzez strzyżenie czy koloryzację. Peruki zaskakują nie tylko pięknym wyglądem, ale też trwałością.

PURE POWER to peruki naturalne wykonane z włosia indyjskiego. Świetnie odwzorowują one dynamikę naturalnych włosów. Peruka z tej linii umożliwia różne warianty uczesania. Jej przednia część sprawia, że włosy wyglądają jakby wyrastały z głowy.

PRIME POWER są to peruki łączące włosy syntetyczne i naturalne. Dzięki temu prezentują się one jak prawdziwe, a zarazem są wytrzymałe. Sprawiają one wrażenie, jakby przednia linia włosów wyrastała wzdłuż czoła, co pozwala na tworzenie różnych fryzur.

PURE EUROPE to peruki naturalne damskie wykonane z włosia europejskiego. Ich górną część pokrywa mikroskóra, która do złudzenia przypomina prawdziwą skórę głowy, zaś włosy zdają się naturalnie z niej wyrastać.

Peruki naturalne doskonałej jakości

Peruka z prawdziwych włosów to najlepszy wybór, jakiego można dokonać. W naszej ofercie próżno szukać peruk syntetycznych w 100%. Jeśli występują one w linii PRIME POWER to w połączeniu z naturalnym włosiem. Każda z peruk jest wykonywana ręcznie i z największą starannością. Do ich stworzenia wykorzystujemy najlepszej jakości składniki i włosie. Peruki prezentują się naprawdę pięknie i ciężko jest je odróżnić od naturalnych włosów. Kobiety doceniają to, że pozwalają one na tworzenie różnych fryzur i uczesań. To jednak nie wszystko. Peruki są bardzo wytrzymałe. Raz kupiona peruka z pewnością będzie służył na długi czas. To bardzo dobra inwestycja!

Wysoka jakość peruk naturalnych damskich 

Po perukę sięgnąć można z wielu powodów. Zawsze warto mieć na uwadze jej jakość. Odpowiednio przygotowana peruka z włosów naturalnych spełni wszelkie oczekiwania. Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Sztuka perukarska nie ma przed nami tajemnic.  
Dla nas liczy się zadowolenie każdej kobiety, która che nabyc perukę, dlatego zapraszamy do kontaktu, jeśli pojawiaja się pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki i protezy piersi, a także skorzystać z systemu MediRaty