O firmie

Początki znanej dziś w całej Polsce firmy Rokoko wiążą się z Warszawską Pragą – to właśnie tutaj powstał pierwszy salon fryzjerski. Dzięki wytrwałości, wsłuchiwaniu się w głosy i opinie klientów, a także za sprawą chęci nieustannego rozwoju, udało nam się otworzyć sieć profesjonalnych salonów fryzjerskich na terenie całej Polski. Zawsze pragniemy dla naszych klientów usług o najwyższej jakości, ponieważ właśnie dzięki temu nasza marka jest tak rozpoznawalna.

Warto podkreślić, że nasze portfolio jest stale dostosowywane do potrzeb współczesnego konsumenta, dlatego oferujemy naszym klientom zarówno peruki z włosa syntetycznego, jak i naturalnego. Linia Queen of Nature cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ jej podstawą są peruki z naturalnego włosa słowiańskiego. Co więcej, peruki Queen of Nature charakteryzują się tym, że użyty w nich naturalny słowiański włos nie jest poddawany wcześniej żadnym zabiegom konserwacyjnym, czy pielęgnacyjnym – dzięki temu peruka wygląda oszałamiająco i bardzo naturalnie.

Dzięki renomie peruk o najwyższej jakości udało nam się otworzyć prawie 20 salonów perukarskich, które z dumą reprezentują markę Rokoko. Salony te znajdują się w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice czy Białystok, a ponadto Częstochowa, Gdynia, Toruń, Zielona Góra, Gliwice, Opole, Olsztyn i Szczecin . Każda nasza filia charakteryzuje się profesjonalnym zespołem ekspertów, którzy doradzą w doborze idealnej peruki. W naszym asortymencie znajdują się zarówno peruki naturalne, jak i syntetyczne. Na ten moment katalog produktów Rokoko posiada ponad 5 tysięcy produktów. Oprócz peruk oferujemy także najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji peruk, eleganckie i dystyngowane akcesoria oraz środki medyczne.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki i protezy piersi, a także skorzystać z systemu MediRaty