Czym kierować się podczas wyboru peruki?

Peruka pełni bardzo ważną rolę, dlatego też jej wybór zawsze musi być poprzedzony dokładnym zapoznaniem się z ofertą. Warto podkreślić, że dzisiejsze peruki to dzieła sztuki perukarskiej, dzięki czemu wyglądają pięknie i zdumiewająco. Co więcej, wiele różnych rodzajów peruk bardzo często dezorientują osoby pragnące zakupić swoją pierwszą peruk. Czym kierować się podczas jej wyboru i dlaczego warto wybrać peruki Rokoko?

Pełna personalizacja, czyli zalety współczesnej peruki

Powszechny mit mówi o tym, że wybór peruki jest jednoznaczny z wyborem jednej fryzury. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ współczesne peruki (zarówno z włosa syntetycznego, jak i naturalnego) mogą być poddane pełnej personalizacji. W salonach Rokoko oferujemy strzyżenie peruki wedle wytycznych klientki bądź klient, a także proces koloryzacji. Dzięki temu możliwe jest dokładne dopasowanie nie tylko modelu peruki , ale także konkretnego jej wyglądu. Warto wyraźnie zaznaczyć, że peruki Rokoko to przede wszystkim najwyższa jakość i doskonała trwałość, dlatego decyduje się na nie coraz większa ilość klientek .

Syntetyczna, naturalna, czy pół-syntetyczna?

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje peruk: syntetyczne, naturalne, oraz pół-syntetyczne. Wszystkie trzy rodzaje mają swoje zalety, dlatego jeżeli zależy nam na peruce maksymalnie trwałej, to warto postawić na włos syntetyczny. Jeśli chcemy, aby peruka wyglądała jak prawdziwe włosy, warto zdecydować się na perukę z włosa naturalnego. Peruki pół-syntetyczne są swoistą synergią dwóch wcześniej wymienionych rodzajów, ponieważ wyróżniają się bardzo dobrą trwałością, a także pięknym wyglądem.

Dlaczego warto wybrać Rokoko?

Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat, dlatego Rokoko jest dziś synonimem doskonałej jakości. Nasze naturalne peruki produkujemy z naturalnego włosa słowiańskiego i indyjskiego, które wyróżniają się pięknym naturalnym wyglądem, a także trwałością. Posiadamy w swojej ofercie wiele linii peruk, dzięki czemu wybór jest bardzo szeroki.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki i protezy piersi, a także skorzystać z systemu MediRaty